Vacature 2 doktersassistenten in Heino

Voor onze huisartsenpraktijk in Heino zoeken wij 2 doktersassistenten (m/v), 24-32 uur per week vanaf 1 juli 2018 en 24 uur per week vanaf augustus 2018 t/m januari 2019.

Huisartsenpraktijk Heino is een dorpspraktijk 17 km ten zuiden van Zwolle. Ons team bestaat uit 4 huisartsen, 1 huisarts-in-opleiding, 4 praktijkondersteuners somatiek, 2 praktijkondersteuners GGZ, 7 doktersassistenten en een praktijkmanager. De praktijkpopulatie bedraagt zo’n 9000 patiënten. De praktijk kenmerkt zich door laagdrempelige en toegankelijke huisartsenzorg. We zien onszelf als een voortdurend in ontwikkeling zijnde en lerende organisatie.

Wij zoeken per 1 juli a.s. een enthousiaste gediplomeerde doktersassistente die houdt van afwisselend werk. Tevens zoeken wij voor vervanging van een zwangerschapsverlof voor 24 uur in de periode van augustus t/m januari een assistent(e).
Wij zijn op zoek naar:
* Een gediplomeerd doktersassistente met ervaring in een huisartsenpraktijk bij voorkeur ervaring met Medicom;
* Iemand met een patiëntgerichte en dienstverlenende instelling;
* Een collega met een flexibele houding en die samenwerken belangrijk vindt;
* Iemand die goed zelfstandig kan werken;
* Bereidheid om incidenteel avond spreekuur te doen.

Wij bieden:
* Een veelzijdige en zelfstandige functie;
* Een collegiaal team met een informele en enthousiaste sfeer;
* Een goede samenwerking en collegiale ondersteuning vanuit ons team;
* Salariëring en arbeidsvoorwaarden conform de cao Huisartsenzorg;
* Bij wederzijds goed bevallen mogelijkheid tot vast contract.

Interesse?
Heb je interesse om bij ons te komen werken stuur dan voor 8 mei 2018 je motivatiebrief met CV naar Jentien Brinkhuis, Praktijkmanager jbrinkhuis@hpheino.nl Voor vragen of meer informatie over de praktijk zie : https://huisartsenheino.praktijkinfo.nl/  of stuur een mail naar jbrinkhuis@hpheino.nl Eventueel kunnen wij je dan terugbellen.