Vacature doktersassistent praktijk Beumer Schoenmakers, Zwolle

VACATURE DOKTERSASSISTENT

Wij, huisartsen Marloes Beumer en Marieke Schoenmakers, zijn praktijkhouders van een dorpspraktijk in de stad, namelijk de Zwolse wijk Stadshagen. Onze praktijk is kleinschalig en dat maakt ons flexibel: in de lijntjes naar elkaar, in de contacten met onze patiënten en in de samenwerking met andere zorgverleners. Ons team bestaat naast Marloes en Marieke uit twee vaste doktersassistenten en een invalassistent, een praktijkondersteuner somatiek en een praktijkondersteuner GGZ. In ons team staan eerlijkheid, eigenheid, gezamenlijkheid, passie en persoonlijke ontwikkeling voorop. De praktijk groeit snel en dus zijn wij op zoek naar een nieuwe doktersassistent, waarbij 8 tot 12 uur vast en hiernaast flexibel extra uren bij afwezigheid van collega’s, ingevuld gaat worden.

Ben jij op zoek naar een nieuwe uitdaging in een klein en gezellig team en heb je zin om samen met ons de praktijk verder te ontwikkelen?
Stuur dan voor 1 maart 2020 je sollicitatiebrief en CV naar praktijk@beumerschoenmakers.nl.